535 007 003     Pon-Pt 8:00-16:00

Materac kieszeniowy – komfort i wygoda przede wszystkim

28-05-2020

Ostatnio dużo było informacji o materacu bonnelowym. Teraz dla odmiany rozważmy zakup innego. Materac sprężynowy kieszeniowy to niesłabnący i bardzo popularny na rynku faworyt.

Co jest w nim zatem takiego ciekawego, jakie ma właściwości i co wpływa na to, że jest nadal niesamowicie popularny na rynku i ludzie często się na niego decydują. Przede wszystkim materac sprężynowy kieszeniowy ma każdą ze sprężyn schowaną w osobnym woreczku. Powoduje to, że każda z nich pracuje osobno. Jest to podstawowa różnica, która wyróżnia materac sprężynowy kieszeniowy od materaca bonnelowego. Co nam daje taki zabieg? Powoduje on, że materac sprężynowy kieszeniowy będzie odpowiednio dopasowywał się do naszego ciała. Sprężyny w materacu kieszeniowym uginają się tam gdzie wyczują nacisk ciała. Powoduje to, że materac sprężynowy kieszeniowy lepiej dopasuje się do nas i spowoduje większy komfort podczas snu. Warto również zwrócić uwagę na to, że materac sprężynowy kieszeniowy charakteryzuje duża elastyczność. Dzięki temu nie zależnie od tego, czy śpimy sami, czy z kimś materac sprężynowy kieszeniowy dopasuje się do pozycji każdej osoby osobno.

 

Materac sprężynowy kieszeniowy jest również dedykowany osobom z problemami z kręgosłupem. Dlatego jeżeli wstajesz rano z bólem pleców i w ciągu dnia towarzyszy Ci dyskomfort z tym związany to zastanów się, czy materac sprężynowy kieszeniowy to nie będzie dla Ciebie najlepszy wybór.